Call-центр ☏ ‎(044) 597 87 77

ПРИЙОМ ТА ВИДАЧА ДОКУМЕНТІВ

ПН: 09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ВТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СР:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ЧТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ПТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СБ:09:00-16:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
НД:Вихідний
  • Головна

Максимально комфортне обслуговування у сфері міграції – пріоритет в роботі центрів «Паспортний сервіс»

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

 У державному підприємстві «Документ» на розширеній робочій нараді за участю Голови Державної міграційної служби України Соколюка М.Ю. підведені підсумки роботи у 2019 році та визначені першочергові завдання на поточний рік.

На ній наголошувалось, що при досягненні центрами «Паспортний сервіс» сталих стандартів європейського обслуговування клієнтів, зокрема і за допомогою ІТ технологій, їх комплексними послугами скористалось майже 958 тисяч осіб. Податки зі сплачених ними коштів за послуги підприємства та адміністративний збір у сумі понад 745 млн. грн. спрямовані до державного і місцевих бюджетів.

Необхідна увага була приділена спільним діям підприємства та ДМС України щодо переведення в електронний формат десятків мільйонів одиниць паперової інформації міграційної служби, створення нових інформаційних підсистем Єдиної інформаційно-аналітичної системи управління міграційними процесами, що сприятиме досягненню нового рівня надання високоякісних адміністративних послуг, скасуванню необхідності отримання громадянами певних паперових довідок.

Окреслені практичні кроки щодо належного адміністрування ДП «Документ» Єдиного державного демографічного реєстру, у тому числі здійснення заходів з інформаційного, технічного і програмно-технологічного забезпечення його функціонування.

Схвалені Пріоритетні дії підприємства на 2020 рік, зокрема щодо подальшої автоматизації процесів і процедур обслуговування, модернізації центрів «Паспортний сервіс», оптимального використання мобільних програмно-технічних комплексів для задоволення потреб клієнтів на виїзне обслуговування за місцем замовлення, збільшення переліку сучасних сервісних послуг, впровадження нових діджиталізаційних сервісів, створення умов для оплати громадянами особистими електронними засобами передбачених платежів за отримані послуги.

Додаткова інформація

Максимально комфортне обслуговування у сфері міграції – пріоритет в роботі центрів «Паспортний сервіс»: 3.5/5 - 2 відгуки

Gorodok galary

© 2020 ДП "Документ"

Політика конфіденційності