Call-центр ☏ ‎(044) 597 87 77

ПРИЙОМ ТА ВИДАЧА ДОКУМЕНТІВ

ПН: 10:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ВТ:10:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СР:10:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ЧТ:10:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ПТ:10:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СБ:10:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
НД:Вихідний
  • Головна

Термін дії закордонного паспорта не закінчився, а за кордон можуть не пустити

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Ось уже майже п’ять років єдиним документом для перетину дитиною кордону України є закордонний паспорт. Так само як і колишній проїзний документ дитини, паспорт дійсний лише чотири роки. З 16-річного віку підліткам можна оформити закордонний паспорт так як і дорослим - на 10 років.

Початок 2020 року увімкнув зворотній відлік для терміну дії дитячих закордонних паспортів, оформлених у 2016 році. У Центрах обслуговування громадян «Паспортний сервіс» побільшало батьків, що звертаються за дитячими паспортами «на вчора», бо під час планування подорожі не звернули увагу на одну серйозну обставину. Деякі країни, керуючись власними правилами, відмовляють у перетині їхнього кордону тим, у кого за пів року (і менше) спливає термін дії паспорта. Також, доволі часто траплялися випадки, коли неуважні батьки вже сплатили кошти за туристичні тури та авіаквитки, а лише в останній момент з’ясували, що без поновлених дитячих паспортів усі плани на відпочинок не реалізуються. (Нагадуємо, що термінове оформлення закордонного паспорта до 7 робочих днів - Закордонний паспорт дитини (до 16 років)

Аби ваша подорож від початку до кінця була багата гарними спогадами – рекомендуємо вже зараз перевірити дійсність закордонних паспортів своїх та дитячих. Також, звертаємо увагу, що відповідно до чинного законодавства – кожен громадянин України має право отримати та користуватися двома діючими закордонними паспортами одночасно.

Щоб швидко та зручно оформити необхідні документи радимо звернутися у зручний для вас час до будь-якого Центру обслуговування громадян «Паспортний сервіс».

Оформлення дитячого закордонного паспорта в Паспортному сервісі
Оформлення дитячого закордонного паспорта в центрі Паспортний сервіс

Додаткова інформація

Термін дії закордонного паспорта не закінчився, а за кордон можуть не пустити: 4.3/5 - 3 відгуки

Gorodok galary

© 2020 ДП "Документ"

Політика конфіденційності